Arnet - sieci komputerowe telefoniczne
Tworzenie stron www
Tworzenie stron
Szczecin
Usługi informatyczne Szczecin
Tworzenie stron www
Tworzenie stron www
Usługi informatyczne Szczecin
Usługi informatyczne
Usługi informatyczne
Usługi informatyczne Szczecin
Sieci komputerowe Szczecin

POGOTOWIE KOMPUTEROWE SZCZECIN

Pogotowie komputerowe - całodoboweSerwery wirtualne i poczta elektroniczna
  Oferujemy utrzymanie serwisów i aplikacji internetowych oraz poczty elektronicznej na naszych serwerach. Witryny naszych klientów obejmujemy opieką administratora bez względu na to, czy jest to prosta strona www, czy serwis zawierający rozbudowaną aplikację internetową (np. sklep internetowy).

  Oferowane przez nas skrzynki mogą mieć kilka nazw (aliasów) - wiadomości na tę samą skrzynkę mogą przychodzić pod adres marketing@firma.com.pl, jak i pod jan.kowalski@firma.com.pl. W ramach poczty elektronicznej umożliwiamy również powiadamianie SMS-em o nadchodzącej poczcie, przekazywanie poczty oraz obsługę konta (czytanie poczty, zmianę hasła) przez naszą stronę www.

Pomoc techniczna
  Wszystkim klientom korzystającym z usług hostingowych zapewniamy bezpłatną pomoc techniczną drogą telefoniczną bądź poprzez e-mail. Pomoc może obejmować zarówno rozwiązywanie bieżących problemów, jak i instrukcje dotyczące konfiguracji oprogramowania po stronie klienta.

Rejestracja domen w NASK
  Załatwiamy wszelkie formalności związane rejestracją Twojej domeny adresowej typu nazwa_firmy.com.pl lub nazwa_firmy.pl w NASK. Można zarejestrować dowolną ilość domen wskazujących na ten sam serwis. Wiele firm decyduje się na zarejestrowanie zarówno domeny typu nazwa.com.pl, jak i nazwa.pl.
Usługi informatyczne Szczecin